Klik hier! Artikel Poetin-regime, baken voor uiterst-rechts 06/12/2023 - Freddy De Pauw Het Russische regime heeft de jacht op de 'international LGTB-beweging' geopend, met bewonderaars in het Westen. Artikel Bijeenkomst van verdrag verbod op kernwapens veroordeelt nucleaire afschrikking 06/12/2023 - Bram Schulte De bijeenkomst van het nucleaire verbodsverdrag verwerpt het concept van nucleaire afschrikking. Artikel Defend the Defenders viert Internationale Dag van de Mensenrechten 05/12/2023 - Defend the Defenders Een brede coalitie van vakbonden, ngo’s en sociale bewegingen eert op vrijdag 8 december de mensenrechtenverdedigers. Artikel Oorlog in Oekraïne zit in impasse. En nu? 03/12/2023 - Ludo De Brabander De oorlog in Oekraïne zit in een impasse. De perspectieven zijn voor Kiev niet rooskleurig. Komen er onderhandelingen? Actieverslag Internationale Dag van Solidariteit met het Palestijnse Volk 30/11/2023 - Bastien Willemot Op de Internationale Dag van Solidariteit met het Palestijnse Volk hebben we aandacht besteed aan de duizenden... Persbericht België gaat alsnog naar de MSP van het VN-kernwapenverbod 27/11/2023 - BCK België neemt deel aan de tweede bijeenkomst van staten die partij zijn bij het VN-kernwapenverbod. Actieverslag Vredesacademie 'Solidair met de Palestijnen': actievoeren 23/11/2023 - Bastien Willemot De tweede sessie van onze Vredesacademie 'Solidair met de Palestijnen' stond in het teken van actievoeren. Meer nieuws Kalender Actie 21 nov - 10 dec 2023 Acties voor vrede en Palestijnse rechten Overzicht activiteiten voor vrede en Palestijnse rechten. Lees meer Webinar 7 dec 2023 | 19:00 - 20:30 Oorlog in Oekraïne: situatie van gewetensbezwaarden Webinar over en met oorlogsweigeraars. Lees meer 9 dec 2023 | 16:30 - 21:00 Tale Of The Three Jewels - Aalst for Palestine Benefiet in Aalst voor Palestina met film, eten en lezing door Ludo De Brabander van Vrede vzw. Lees meer 12 dec 2023 | 17:00 - 19:00 Het ware gezicht van de oorlog: Stop het bloedvergieten in Oekraïne! Vredeswake om het ware gezicht te tonen van de oorlog in Oekraïne: doden en gewonden, vermisten en verminkten. Lees meer Nieuwsbrief JavaScript moet ingeschakeld zijn om dit formulier te kunnen gebruiken. Schrijf je in op onze digitale nieuwsbrief. Voornaam Achternaam Email Laat dit veld leeg Vredetelex Issue 2023/3
Artikel Poetin-regime, baken voor uiterst-rechts 06/12/2023 - Freddy De Pauw Het Russische regime heeft de jacht op de 'international LGTB-beweging' geopend, met bewonderaars in het Westen.
Artikel Bijeenkomst van verdrag verbod op kernwapens veroordeelt nucleaire afschrikking 06/12/2023 - Bram Schulte De bijeenkomst van het nucleaire verbodsverdrag verwerpt het concept van nucleaire afschrikking.
Artikel Defend the Defenders viert Internationale Dag van de Mensenrechten 05/12/2023 - Defend the Defenders Een brede coalitie van vakbonden, ngo’s en sociale bewegingen eert op vrijdag 8 december de mensenrechtenverdedigers.
Artikel Oorlog in Oekraïne zit in impasse. En nu? 03/12/2023 - Ludo De Brabander De oorlog in Oekraïne zit in een impasse. De perspectieven zijn voor Kiev niet rooskleurig. Komen er onderhandelingen?
Actieverslag Internationale Dag van Solidariteit met het Palestijnse Volk 30/11/2023 - Bastien Willemot Op de Internationale Dag van Solidariteit met het Palestijnse Volk hebben we aandacht besteed aan de duizenden...
Persbericht België gaat alsnog naar de MSP van het VN-kernwapenverbod 27/11/2023 - BCK België neemt deel aan de tweede bijeenkomst van staten die partij zijn bij het VN-kernwapenverbod.
Actieverslag Vredesacademie 'Solidair met de Palestijnen': actievoeren 23/11/2023 - Bastien Willemot De tweede sessie van onze Vredesacademie 'Solidair met de Palestijnen' stond in het teken van actievoeren.
Benefiet in Aalst voor Palestina met film, eten en lezing door Ludo De Brabander van Vrede vzw. Lees meer
Vredeswake om het ware gezicht te tonen van de oorlog in Oekraïne: doden en gewonden, vermisten en verminkten. Lees meer