Overslaan en naar de inhoud gaan
Image
Internationale Dag voor de Vrede: foto's 2016
Internationale Dag voor de Vrede: foto's 2016
1 minuut

Vandaag is het opnieuw ‘Internationale Dag voor de Vrede’, door de VN in het leven geroepen om ‘de idealen van vrede te promoten’.

90 Vlaamse steden en gemeenten, lid van het internationale netwerk Mayors for Peace, steunen de campagne en laten vredesvlaggen laten wapperen. Ook tal van scholen en particulieren hangen de vredesvlag om te protesteren tegen de enorme militaire uitgaven.


Iets fouts of onduidelijks gezien op deze pagina? Laat het ons weten!

Land

Zonder kritisch middenveld, geen gezonde democratie!

De Vlaamse regering is met de botte bijl door de structurele subsidie van Vrede vzw gegaan. Vanaf 2026 moeten we het doen met meer dan de helft minder dan verwacht. Dit brengt onze algemene werking in gevaar! Een kritische, antimilitaristische tegenstem is vandaag nochtans meer dan nodig. Stel ons in staat om de strijd voor vrede en rechtvaardigheid voort te zetten!

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze digitale nieuwsbrief.